Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur
Sue Zheng

Telefon numarası : 86-18958773233

Naber : +8618958773233

wenzhou boshi safety productsco.,LTD

LOCKOUT TAGOUT ÜRETİCİ

  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
  • wenzhou boshi safety productsco.,LTD
Ana Pazar: Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar BOZZYS No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 6000000-13000000 Yıl kurulan 2011
İhracat p.c < 10%
Giriş
2011 yılında kurulan Wenzhou Boshi Güvenlik Ürünleri Ltd emniyet kilitleri, güvenlik etiketleri ve işaretler ve kişisel koruma ekipmanları konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticisidir. Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için çeşitli ürün ve çözümler sunmak için Araştırma ve Geliştirme ekibimiz var. Şirketimiz görünüm, işlev, kabuk ve icat hakkında onlarca sertifika kazanmıştır. Araştırma ve geliştirme maliyeti her yıl 2 milyondan fazladır. Birkaç güvenlik kilidi, Çin ve Dünya'daki boşlukları dolduruyor. Firmamız 8 seri ve binlerce çeşit ürüne ayrılmıştır. Her yıl, kilitlenmesi gereken olay yerindeki müşteriler için birçok emniyet kilidi kişiselleştirilir. Şirketimiz Çin ve küresel iş güvenliğine katkıda bulunmaktadır. Kendimizi Çin anakarasında en kaynak, en çeşit ve en büyük ölçekli emniyet kilitleme üreticisi olarak tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Devam eden Kalite ve İnovasyon bizimle hiçbir zaman bitmez.


Wenzhou Boshi Safety Products Co, Ltd, 2014 yılında Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avrupa Birliği, Rusya, Güney Kore ve bazı Güney Amerika ülkelerinde BOZZYS markasını holding şirketi (Wenzhou Boshi Electrical Technology Co, Ltd) aracılığıyla tescil ettirdi. .

Geçmiş

2011 yılında kurulan Wenzhou Boshi Safety Products Co., Ltd, güvenlik kilitleri, güvenlik etiketleri ve işaretleri ve kişisel koruma ekipmanları konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticidir.Özel müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için çeşitli ürün ve çözümler ortaya çıkarmak için Araştırma ve Geliştirme Ekibimiz var.Firmamız görünüm, fonksiyon, kabuk ve buluş konusunda onlarca sertifika almıştır.Araştırma ve geliştirme maliyeti her yıl 2 milyondan fazladır.Birkaç güvenlik kilidi, Çin ve Dünya'daki boşlukları dolduruyor.Firmamız 8 seri ve binlerce çeşit ürüne ayrılmıştır.Her yıl, kilitlenmesi gereken olay yerindeki müşteriler için birçok güvenlik kilidi özelleştirilir.Şirketimiz Çin ve küresel iş güvenliğine katkıda bulunmaktadır.Kendimizi Çin anakarasındaki en kaynak, en çok çeşit ve en büyük ölçekli güvenlik kilidi üreticisi olarak tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz.Kalite takibi ve İnovasyon bizimle hiç bitmeyen bir süreç.


Wenzhou Boshi Safety Products Co., Ltd 2014 yılında Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avrupa Birliği, Rusya, Güney Kore ve bazı Güney Amerika ülkelerinde BOZZYS ticari markasını holding şirketi (Wenzhou Boshi Electrical Technology Co., Ltd) aracılığıyla tescil ettirdi. .

Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 0Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 1Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 2

Hizmet

Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 0Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 1Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 2Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 3

Wenzhou BOSHI (BOZZYS), güvenlik asma kilit ve kilitleme (LOTO) Çin fabrikası, eksiksiz bir ürün çeşitliliği üretiminde uzmanlaşmıştır, güvenlik asma kilidi, güvenlik çilesi, valf kilidi, endüstriyel elektrik kilitleme, kablo kilitleme, silindir kilit, kilitleme istasyonu ve diğer ürünler üretmekteyiz. Program tasarımı ve üretim deneyiminde 11 yıllık deneyim, birçok ekipman için profesyonel, uygulanabilir yönetim çözümleri sağlıyor ve tasarlıyoruz.

Ekibimiz

Dış satış departmanı

Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 0

Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 1Çin wenzhou boshi safety productsco.,LTD şirket Profili 2